LM Ekstraklasa | niedziela 16.05.2010 23:32
Zakończył się 14. sezon Ligi Mieleckiej w Wygraj Ligę. Mistrzem LM został Woody, który nie tylko zdobył swój pierwszy tytuł, ale także poprawił dotychczasowe rekordy mistrzów. Sukcesem zakończyła sezon cała Liga Mielecka, która uplasowała się w ścisłej czołówce lig prywatnych.

Woody mistrzem! Są rekordy!

Mistrzostwo LM WL to największy sukces Woody'ego w historii jego występów. O tym jak długo Prezes Mastercards czekał na taki sukces świadczy fakt, że pamięta on pierwszy sezon Ligi.
Warto zaznaczyć, że Woody zdobył tytuł w niebywały sposób. Jako pierwszy w historii Prezes przewodził tabeli od pierwszej do ostatniej kolejki nie oddając fotela lidera ani na moment!
Woody zakończył sezon na 9. pozycji w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę! Do zwycięzcy WL stracił zaledwie 28 punktów! Biorąc pod uwagę specyfikę rywalizacji w Lidze Mieleckiej, czyli grę jedną drużyną, to niesamowity wynik. Dotąd żaden z prezesów LM nie by tak wysoko klasyfikowany. BRAWO WOODY!

Liga Mielecka 13.!
W klasyfikacji lig prywatnych Liga Mielecka z 6 143 punktami uplasowała się na 13. pozycji! To najlepszy wynik Ligi w historii, na który złożyła się przede wszystkim postawa najlepszej dziesiątki Prezesów LM, ale również pozostałych Prezesów, którzy nie pozwalali spocząć na laurach najlepszym. BRAWO PREZESI!


Już niedługo podsumowanie sezonu.

Ankieta


Czy Peniu obroni tytuł mistrza LME?

Oczywiście, że tak! To don Peniu!

Nie, mistrz nie broni tytułu

Ta ankieta jest przeznaczona tylko dla zarejestrowanych uyżytkowników

Głosy: 12
Poprzednie ankiety

Ankieta 2


W 20. sezonie LM Ekstraklasa

Wreszcie wygram!

Będę na podium

Zakończę spokojnie w TOP10

Delikatnie nie wyjdzie

To ja zagram?

Ta ankieta jest przeznaczona tylko dla zarejestrowanych

Glosy: 5
Poprzednie ankiety

La Gazzetta della LM

Piszemy na Forum LM

Obecnie nie ma żadnych nowych postów